Konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2016“

Kviečiame dalyvauti visų tipų mokyklų mokinius respublikiniame informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2016“

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti kūrybiškumą, išradingumą ir originalias idėjas, atrasti savitumą, atskleidžiant savo kūrybinius polinkius ir gebėjimus.

Konkursui teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos, prozos ir nuotraukų koliažo darbai. Konkursui pateikiami darbai skirstomi į dvi kategorijas: piešinių ir nuotraukų. Konkurse gali dalyvauti visų tipų mokyklų mokiniai. Mokiniai piešinių kategorijoje skirstomi į tris amžiaus grupes: 1–4 klasės, 5–8 klasės ir 9–12 klasės. Nuotraukų koliažo kategorijoje pagal amžiaus grupes neskirstoma. Kiekvienais metais konkurse dalyvauja apie 500 mokinių iš daugiau kaip 100 visos Lietuvos mokyklų. Konkursas vyks Informacijos technologijų mokymo centre (ITMC).

Nugalėtojais išrenkami mokiniai, surinkę daugiausiai balų (I–III vietos) kiekvienoje amžiaus grupėje ir koliažo darbų grupėje. Rezultatai skelbiami ITMC interneto svetainėje.

Laukiame originalių darbų iki 2016 m. gruodžio 15 d. Konkurso nuostatai ir darbų pateikimas skelbiami interneto svetainėje http://www.itmc.lt/kompiuterine-kaledu-pasaka/

Konkursą rengia VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, atstovaujama Ugdymo plėtotės centro, ir partneriai Kauno Romuvos kino centras, Vilniaus universiteto Kauno fakultetas.

 

 
Informacija atnaujinta 2016-11-23 14:18:47
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.