Matematikos mokytojai susipažino su 2011 metų matematikos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo užduoties ir vertinimo analize, grafinio skaičiuotuvo panaudojimo galimybėmis pamokose

Ugdymo plėtotės centro organizuotame seminare (2011-12-16) dalyvavo 25 matematikos mokytojai iš Tauragės, Kelmės, Pasvalio, Rokiškio, Kauno, Širvintų, Vilniaus ir kitų miestų bei rajonų. Seminaro dalyviams buvo pristatyta 2011 metų matematikos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo užduoties analizė ir rekomendacijos vertintojams. Pranešėjas Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus pavaduotojas dr. Pranas Gudynas taip pat atsakė į mokytojų klausimus.

Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijos matematikos mokytojų Romos Greičiutės ir Danutės Čiurinskienės mokiniai matematikos mokosi panaudodami grafinius skaičiuotuvus. Ši mokymo priemonė padeda mokiniams atlikti daug laiko reikalaujančias procedūras, ekrane pamatyti nagrinėjamų funkcijų grafikus keičiant parametrų reikšmes, atlikti stochastinius bandymus ir kita. Mokinių nebevargina pasikartojantys veiksmai, jie daugiau laiko gali skirti problemų sprendimui, matematinio mąstymo ugdymuisi. Mokytojos pristatė skaičiuotuvo panaudojimo matematikos pamokose galimybes, o seminaro dalyviai jas išbandė ir atliko praktines užduotis.

Albina Vilimienė
Ugdymo plėtotės centro
Ugdymo turinio skyriaus
Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio vedėja
tel. (8 5) 210 9823, el. p. albina.vilimiene@upc.smm.lt

Pažyma ir dalyvių sąrašas.

„Grafinis skaičiuotuvas ir jo panaudojimo galimybės“. Lektorės R. Greičiutė ir D. Čiurinskienė

Renginio akimirkos:

Lektorius dr. Pranas Gudynas.

Lektorė mokytoja Roma Greičiutė.

Lektorė mokytoja Danutė Čiurinskienė.

Atliekamos praktinės užduotys skaičiuotuvu.

Seminaro dalyviai

 

 
Informacija atnaujinta 2011-12-19 01:00:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.