„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje transliacijoje „Moderni mokyklos biblioteka: siekiamybė ar realybė?“

2017 m. vasario 2 d. (ketvirtadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Moderni mokyklos biblioteka: siekiamybė ar realybė?“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti mokyklų bibliotekininkai, mokyklų vadovai, savivaldybių švietimo padalinių darbuotojai, mokiniai ir jų tėvai bei visi kiti, besidomintys mokyklų bibliotekų veikla.

Transliacijos tikslas – aptarti, kas yra moderni mokyklos biblioteka, koks pagrindinis vaidmuo jai tenka ir padiskutuoti, ar moderni mokyklos biblioteka tikrame gyvenime yra realybė, ar dar vis siekiamybė.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Astai Morkūnienei el. p. asta.morkuniene@upc.smm.lt, tel. (8 5) 279 9599.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

Asta Morkūnienė,
Ugdymo plėtotės centro Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus vedėja

 

 
Informacija atnaujinta 2017-01-30 15:07:55
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.