„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje transliacijoje „Progimnazija ir pagrindinė mokykla: kam naudingi ir reikalingi skirtumai?“

2017 m. vasario 21 d. (antradienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Progimnazija ir pagrindinė mokykla: kam naudingi ir reikalingi skirtumai?“.

Transliacijos tikslas – švietimo bendruomenei pristatyti Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros analizės „Progimnazijų ir pagrindinių mokyklų paskirtis ir vieta bendrojo ugdymo sistemoje“ pagrindines išvadas, aptarti jas su ekspertais – Lietuvos progimnazijų ir pagrindinių mokyklų asociacijų vadovais.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti formaliojo švietimo mokytojai, mokyklų vadovai, švietimo vadybininkai, tėvai ir kt.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Evaldui Bakoniui el. p. evaldas.bakonis@nmva.smm.lt.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

Živilė Gapšienė,
Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-02-14 16:07:43
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.