Mokykla 2013: ieškoti, atrasti, išdrįsti

Naujienos  | Apie projektą  | Registracija  | Partneriai  | Spaudoje  | Kontaktai  | 

Renginių medžiaga  | Galerija  | Vaizdo įrašai


MOKYKLA 2013“ – drąsių idėjų kalvė

Jau trečią sykį organizuojama paroda „Mokykla 2013: ieškoti, atrasti, išdrįsti“ uždegančiu šūkiu kviečia tiek mokinius, tiek mokytojus būti aktyviems, iniciatyviems ir išradingiems, atidiems ir atviriems pasauliui, nuolat tobulėti ir vis atrasti ką nors nauja. Paroda vyks š. m. gruodžio 6–8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Šių metų renginius jungianti tema – lyderystė, kuri sudaro prielaidas auginti kūrybišką, verslią, pilietišką visuomenę. Siekdami padėti mokiniams įsilieti į ją, dėmesį turime kreipti ne vien į mokymosi rezultatus, bet ir į daugybę kitų aspektų, pavyzdžiui, socialinį ir emocinio intelekto lavinimą, novatorių ugdymą ir pan. Parodoje planuojama surengti forumą, kuriame bus pristatomos naujausios Europos ekspertų ir vadovų įžvalgos lyderystės švietime tematika, aptariami artimiausi numatomi šalies veiksmai šioje srityje.

Be to, mokytojai turės galimybę dalytis gerąja patirtimi, taip užkrėsdami vieni kitus lyderystės idėja, o visi besidomintys šia tema lankytojai galės diskutuoti ir užduoti klausimus renginio svečiams – įkvepiantiems lyderiams ar tiems, kurie atkakliai siekia tokie tapti.

Dar vienas parodos akcentas – gamtos mokslai, pasaulio pažinimas, kurių mokymasis turėtų būti nuotykių ir atradimų kupina kelionė. Šiemet bus siekiama atkreipti mokyklų vadovų ir mokytojų dėmesį į galimybę netradiciškai dėstyti gamtos mokslus, tam reikalingas priemones, kabinetų įrangą ir naujausius mokymo būdus. Juk pasaulio pažinimas pradedamas dėstyti dar darželyje, o vėliau užima didelę mokinių pamokų ir kasdienio gyvenimo dalį.

Kaip turėtų atrodyti idealus chemijos, biologijos, astronomijos, fizikos, geografijos kabinetas? Kaip kuo tikslingiau panaudoti išmaniąsias technologijas pristatant šiuos mokslus vaikams, o pasaulio pažinimo pamokas paversti patraukliu reginiu? Apie visa tai bus kalbama atitinkamai įrengtose interaktyviose erdvėse. Mokytojai galės dalyvauti improvizuotose pamokose ir patys išmėginti parodos dalyvių pristatomas mokymo priemones.

Paroda „Mokykla 2013“ yra išskirtinė vieta susitikti ir pabendrauti švietimo naujovėms neabejingiems mokyklų, verslo, nevyriausybinių organizacijų atstovams ir visiems besidomintiems šiuolaikiniu ugdymu. Tad kviečiame aktyviai dalyvauti.

Daugiau informacijos apie parodą rasite:
www.parodamokykla.lt
www.litexpo.lt

Martyna Bražiūnaitė

Tel. +370 66 214 259 

 

 
Informacija atnaujinta 2013-07-01 02:00:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.