Išleistas norvegų autoriaus metodinis leidinys „Naujas praktinis mąstymas: sisteminis ir kūrybiškas problemų sprendimas“

Įgyvendinant Ugdymo plėtotės centro projektą „Pradinio ugdymo tobulinimas“ išleistas norvegų autoriaus Leif Runar Forsth metodinis leidinys „Naujas praktinis mąstymas: sisteminis ir kūrybiškas problemų sprendimas“.

Šiais laikais nemažai žinome apie žmogaus mąstymo procesus, taip pat apie tobulėjimą ir galimybes veiksmingiau panaudoti savo pajėgumus. Šio leidinio tikslas – išmokyti geriau spręsti problemas, plačiau ir lanksčiau mąstyti bei kūrybiškai pasitelkti savo paties vidines proto galias. Metodiniame leidinyje apžvelgiami aktualiausi kūrybiško problemų sprendimo metodai, jame gausu pratybų ir užduočių, padedančių suprasti, kaip šie metodai taikomi praktiškai.

„Naujas praktinis mąstymas: sisteminis ir kūrybiškas problemų sprendimas“ – tai knyga žmogui, norinčiam ugdyti savo kūrybingumą ir lengviau įveikti kasdienius iššūkius.

Naujas praktinis mąstymas: sisteminis ir kūrybiškas problemų sprendimas
Naujas praktinis mąstymas: sisteminis ir kūrybiškas problemų sprendimas

Lina Lungytė-Jankoitienė
Projekto „Pradinio ugdymo tobulinimas“
Veiklos vadovė

 

 
Informacija atnaujinta 2015-01-19 14:25:20
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.