Darbo užmokestis

Ugdymo plėtotės centro darbuotojų vidutinis mėnesinis darbo užmokestis (pareiginė alga, priedai ir priemokos) eurais neatskaičius mokesčių

2016 m. vidutinis darbo užmokestis

Pareigų pavadinimas

2016 m. I ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2016 m. II ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2016 m. III ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2016 m. IV ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
Direktorius2187221021872210
Direktoriaus pavaduotojas1271131513261503
Skyriaus vedėjas9909919901098
Poskyrio vedėjas850853856867
Metodininkas763776773802
Specialistas688680667662
Darbininkas350350394451
2015 m. vidutinis darbo užmokestis

Pareigų pavadinimas

2015 m. I pusmečio
vidutinis darbo
užmokestis
2015 m. III ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2015 m. IV ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2015 m. metinis
vidutinis darbo
užmokestis
Direktorius1948207220312017
Direktoriaus pavaduotojas1377148514891450
Skyriaus vedėjas905998968957
Poskyrio vedėjas870885885880
Metodininkas743748779757
Specialistas516558584553
Darbininkas372418377389
2014 m. vidutinis darbo užmokestis

Pareigų pavadinimas

2014 m. I ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2014 m. II ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2014 m. III ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2014 m. IV ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
Direktorius 5861 5612 5801 5609
Direktoriaus pavaduotojas 3784 3783 3818 4264
Skyriaus vedėjas 3102 3122 3165 3690
Poskyrio vedėjas 2907 2935 2933 3443
Metodininkas 2546 2578 2625 2730
Specialistas 1795 1712 1727 2088
Darbininkas 1239 1294 1273 1389
2013 m. vidutinis darbo užmokestis
Pareigų pavadinimas 2013 m. I ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2013 m. II ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2013 m. III ketvirčio
vidutinis darbo
užmokestis
2013 m.
vidutinis darbo
užmokestis
Direktorius 4700 5903 6526 5700
Direktoriaus pavaduotojas 3904 3900 3900 3941
Skyriaus vedėjas 2983 3001 3003 3019
Poskyrio vedėjas 2701 2708 2829 2797
Metodininkas 2529 2528 2535 2533
Specialistas 1892 1770 1676 1776
Darbininkas 1462 1194 1223 1288
2012 m. vidutinis darbo užmokestis

Pareigų pavadinimas

2012 m.

Direktorius 5835
Direktoriaus pavaduotojas 3905
Skyriaus vedėjas 3114
Poskyrio vedėjas 2928
Metodininkas 2575
Specialistas 1895
Darbininkas 1209
2011 m. vidutinis darbo užmokestis

Pareigų pavadinimas

2011 m.

Direktorius 5359
Direktoriaus pavaduotojas 4131
Skyriaus vedėjas 3382
Poskyrio vedėjas 2969
Metodininkas 2595
Specialistas 1989
Darbininkas 1123