Karjera

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (grupės vadovas, Vilniaus apskritis) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Vilniaus apskritis) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Alytaus ir Marijampolės apskritys) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Kauno ir Marijampolės apskritys) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Klaipėdos apskritis) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Panevėžio apskritis) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Šiaulių apskritis) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Tauragės ir Telšių apskritys) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Utenos ir Vilniaus apskritys) pareigoms užimti.

Ugdymo plėtotės centras skelbia konkursą projekto „Pasirengimas įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarką ir įgyvendinimo koordinavimas“ 2.3 veiklos metodininko 0,5 et. (Kauno apskritis) pareigoms užimti.

Teisės, personalo ir viešųjų pirkimų skyrius