Naujienlaiškio prenumerata

Jei pageidaujate gauti UPC naujienlaiškį, įveskite el. pašto adresą ir kitą naujienlaiškį gausite tiesiai į savo pašto dežutę. Naujausią numerį (2019-06-27) galite parsisiųsti čia.

El. paštas:
Pakartokite el. paštą:
Įrašykite „UPC“:

Atsižvelgdami, į tai, kad visoje Europos Sąjungoje nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradedamas taikyti naujasis Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas ir gerbdami Jūsų asmens duomenų privatumą, norime įsitikinti, ar sutinkate mums perduoti tvarkyti savo asmens duomenis, reikalingus naujienlaiškio registracijai. Tvarkomų duomenų apimtis, tikslai, teisinis pagrindas, saugojimo terminai ir Jūsų teisės nustatyti mūsų interneto svetainėje patalpintoje privatumo politikoje, su kuria rekomenduojame susipažinti paspaudžiant šią nuorodą: https://www.upc.smm.lt/veikla/privatumas.php

Informuojame, kad Jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis privatumo taisyklėse nurodytais tikslais, kreipdamiesi į asmens duomenų pareigūną.

Asmens duomenų apsaugos pareigūno kontaktai yra šie: +370 5 210 9821, el. p. adresas: pareigunas@upc.smm.lt. Į Asmens duomenų apsaugos pareigūną galite kreiptis visais su asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais.

Sutinku
 
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.