Knygos „Kaip pagerinti vaikų socialinį elgesį“ pristatymas

Sausio 28 d. Ugdymo plėtotės centre vyko knygos „Kaip pagerinti vaikų socialinį elgesį“ pristatymas. JAV mokslininkų parengtame leidinyje pristatoma ugdymo programa „Tiesioginis vaikų socialinio elgesio mokymas“. Tai išsamus ir nesudėtingai įgyvendinamas ugdymo planas 3–7 metų vaikams, padėsiantis pedagogams lavinti vaikų bendravimo įgūdžius, reikalingus norint kurti bendradarbiavimu grįstus socialinius santykius. Daugiau nei 100 ikimokyklinio ugdymo įstaigose su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais dirbančių pedagogių ir švietimo pagalbos specialisčių iš visos Lietuvos susipažino su šiuo ugdymo planu ir pasisėmusios patirties grįš į ugdymo įstaigas skleisti gerąją patirtį.

Knygos „Kaip pagerinti vaikų socialinį elgesį“ autoriai Stephanny Freeman, Tanya Paparella, Gazi Begum ir Kristen Hayashida perduoda linkėjimus Lietuvos pedagogams ir siunčia savo lūkesčius, kad knygoje pristatoma programa padės jiems ugdyti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų bendravimo ir socialinius įgūdžius. Remdamiesi savo sukaupta patirtimi ir knyga pasinaudojusių specialistų atsiliepimais, autoriai sako, kad knygoje esančios praktinės veiklos gali padėti ne tik specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems, bet ir visiems kitiems vaikams.

Knygos autoriai reiškia dėkingumą panorusiems išbandyti šias praktines veiklas, ieškantiems naujų ir efektyvių būdų pasiekti išsikeltus tikslus ir linki pasiekti apčiuopiamų savo darbo rezultatų.

Ugdymo plėtotės centro informacija

 

 
Informacija atnaujinta 2019-01-29 16:20:23