Prasidėjo registracija į pirmąją meno edukacijos savaitę „Menų dūzgės“

2014 m. balandžio 14–18 d. vyks pirmoji meno edukacijos kultūros erdvėse savaitė „Menų dūzgės“. Per šią edukacijos savaitę meninio ugdymo ir kitų dalykų mokytojai galės susipažinti su įvairiomis meno ir kultūros edukacijos formomis ir jas išbandyti, padiskutuoti su kolegomis, pasimokyti. Iš viso per „Menų dūzgių“ savaitę įvyks 157 renginiai 56 skirtingose institucijose. Gana platus jų geografinis išsidėstymas – renginiai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Kupiškyje, Kelmėje, Lazdijuose, Vilkaviškyje ir Zarasuose.

Rengiant šios edukacijos savaitės programą bendradarbiavo įvairios kultūros, meno, mokslo ir ugdymo institucijos – bibliotekos, galerijos, koncertinės įstaigos, muziejai, viešosios įstaigos, draugijos, asociacijos, aukštojo mokslo institucijos, Švietimo ir mokslo ministerija, Kultūros ministerija ir Ugdymo plėtotės centras.

Kviečiame mokytojus registruotis ir aktyviai dalyvauti edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ renginiuose!

Registruotis galima duomenų sistemoje „Pieva“:

http://www.upc.smm.lt/tobulinimas/renginiai/duzges.php

Žydrė Jautakytė
Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2014-03-20 13:49:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.