Programa „Mokome sėkmei“ – ką atrado ir suprato programos dalyviai?

Britų tarybos ir Ugdymo plėtotės centro tęstinė pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokome sėkmei“ (angl.„Teaching for success“) – viena iš nedaugelio anglų kalba vykdomų programų Lietuvoje. Turbūt tai viena priežasčių, kodėl ji sulaukė tokio didelio pedagogų susidomėjimo. Programoje, kurios metu vasarą ir žiemą vykstantys seminarai buvo derinami su nuotoliniais internetiniais kursais, sudalyvavo 180 įvairių dalykų mokytojų.

Vasario 22–23 d. vyko baigiamasis seminaras, kuriame dalyviai apibendrino patirtį. Renginio metu programos koordinatoriaus, lektorių ir mokytojų paprašėme pasidalyti mintimis apie šią unikalią programą.

[video]

Mokytojai įdėjo daug pastangų ir darbo, dalyvaudami programoje. Jų patirtys ir lektorių palinkėjimai nuteikia optimistiškai. 180 mokytojų Lietuvoje sugrįžo į klases labiau atsipalaidavę, sutikę bendraminčių ir atradę, kur galėtų tobulėti toliau.

Rūta Mazgelytė,
Viešųjų ryšių specialistė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-03-26 11:21:25
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.