„Menų dūzgių“ savaitėje – daug įkvepiančių renginių dailės, muzikos ir technologijų mokytojams

Dailės ir technologijų mokytojams siūlomi renginiai

Renginiai Lietuvoje

Renginiai Vilniuje

„Menų dūzgės“ – muzikos mokytojams

Renginiai Lietuvoje

Renginiai Vilniuje

  • Lietuvos nacionalinė filharmonija kviečia muzikos mokytojus dalyvauti dviejose naujose edukacinėse programose – „Vivaldi paslaptis orkestro studijoje“ ir „Keturiese per epochas“.

  • Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į nuotaikingą ir informatyvią programą su ekskursija po teatrą „Operos žaidimai“.

  • Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras pristato programą „De File“, Valstybinis choras „Vilnius“ – savo meninę ir edukacinę veiklą.

  • Lietuvos edukologijos universiteto Muzikos katedra organizuoja paskaitą „Kompiuterinės muzikos technologijos pamokoje“.

  • Šakių rajono Plokščių mokykla-daugiafunkcinis centras kviečia mokytojus į kūrybines dirbtuves Vilniuje „Seno popieriaus istorija“.

Kiti aktualūs renginiai

Renginiai Lietuvoje

Renginiai Vilniuje

Registracija į „Menų dūzgių“ renginius vyksta per tinklalapį „Ugdymo sodas“. Užsiregistravusiems ir renginiuose dalyvavusiems mokytojams bus išduota Ugdymo plėtotės centro pažyma.

Renginių kalendorius (informaciją galima filtruoti pagal miestą, žr. puslapio viršuje)

Kvietimas

Pagalba registruojantis

Žydrė Jautakytė
Ugdymo turinio skyriaus
Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2015-03-24 14:29:37
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.