„Menų dūzgės“ uždarytos!

2016 m. balandžio 21 d. Nacionalinėje dailės galerijoje „Menų dūzgių“ draugai susirinko pasidalyti patirtimi, iššūkiais ir laimėjimais organizuojant kultūrines edukacines veiklas mokytojams. Kultūros edukacijos savaitė per visą Lietuvą vilnijo jau trečią kartą – šiemet prie renginių prisijungė daugiau nei 40 partnerių. Jie suorganizavo per 100 veiklų, į kurias registravosi daugiau nei 800 mokytojų.

Renginio metu dalyvius su naująja Nacionalinės dailės galerijos paroda „Kita epochų sankirta“ supažindino vienas iš parodos kuratorių Vytenis Burokas.

Susirinkusius svečius pasveikino Lietuvos Respublikos kultūros ministras Šarūnas Birutis.

Dalyviai rinkosi ir kūrybinį užsiėmimą „Taktiliniai atvirukai“.

Reportaže „Dūzgė „Menų dūzgės“ susirinkusieji pamatė, koks platus renginių ir edukacinių užsiėmimų spektras buvo pasiūlytas mokytojams šiais metais. Renginį vainikavo šventinis tortas ir nenutylantys įspūdžiai apie pasibaigusias dūzges.

„Menų dūzges“ organizuoja Kultūros ir Švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centras.

Marija Načaitė
Informacinių technologijų skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2016-04-29 09:27:07
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.