Kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės 2017“ baigta

2017 m. gegužės 11 d. Ugdymo plėtotės centre įvyko kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ organizatorių apibendrinamasis susitikimas. Susirinkusiuosius pasveikino ir apie kultūros bei švietimo jungčių svarbą kalbėjo Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, kultūros ministrės palaikymą ir sveikinimą perdavė ministrės patarėjas Viktoras Bachmetjevas. Dr. Auksė Petruškevičiūtė, Lietuvos nacionalinio dramos teatro socioedukacinių projektų vadovė, aptarė teatro patirtį dirbant su mokytojais ir mokiniais, pateikė „Menų dūzgių“ renginio „Mokytojas = režisierius“ dalyvių įžvalgas. Akivaizdu, kad mokytojams labai svarbu patiems susipažinti su edukacinėmis kultūros įstaigų galimybėmis, išbandyti edukacines programas, pasikalbėti su edukatoriais apie savo poreikius. Tik taip jie įgauna pasitikėjimo ir drąsos keisti ugdymo procesą, papildyti jį netradicinėmis veiklomis, peržengti mokyklos sienas.

2017 metų „Menų dūzgėse“ dalyvavo 42 nacionalinės ir valstybinės kultūros įstaigos, regionų bibliotekos, muziejai, kultūros centrai iš visos Lietuvos. Buvo suorganizuota daugiau kaip 82 renginiai: vyko kūrybinės laboratorijos, edukacinių programų pristatymai ir išbandymai, ekskursijos, parodos. Renginiuose dalyvavo per 700 pedagogų. Renginių įvairovė apibendrintai pristatoma vaizdo reportaže.

Kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“ inicijuoja Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.

Kaip atsiimti dalyvio pažymą?

  1. Prisijunkite prie savo paskyros „Ugdymo sodo“ informacinėje sistemoje.
  2. Įsitikinkite, kad pasirinkta mokytojo rolė.
  3. Spragtelėkite savo vardą ir pavardę lango dešiniajame kampe.
  4. Atsivėrusiame sąraše pasirinkite „Papildoma aplinka“.
  5. Atsivėrusiame lange spragtelėkite „Profesinis tobulėjimas“.
  6. Atsivėrusiame lange pasirinkite „Menų dūzgės 2017“.
  7. Renginių sąrašo apačioje matysite užrašą „pazyma.pdf“. Jį spragtelėjus atsivers dokumentas, kurį galite išsaugoti savo kompiuteryje arba išsispausdinti.
Žydrė Jautakytė
Ugdymo plėtotės centro
Ugdymo turinio skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-05-17 08:38:14
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.