„Menų dūzgės“ – ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams

2015 metų kovo 30–balandžio 3 dienomis vyksiančioje kultūros edukacijos savaitėje „Menų dūzgės“ bus nemažai renginių, skirtų priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams.

Pateikiame priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams skirtų renginių sąrašą.

Lietuvoje

Vilniuje

  • Lietuvos nacionalinė filharmonija kviečia mokytojus dalyvauti dviejose naujose edukacinėse programose – „Vivaldi paslaptis orkestro studijoje“ ir „Keturiese per epochas“.

  • Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į nuotaikingą ir informatyvią programą su ekskursija po teatrą „Operos žaidimai“.

  • Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras pristatys programą „De File“, Valstybinis choras „Vilnius“ – savo meninę ir edukacinę veiklą.

  • Rusų dramos teatras kviečia į ekskursiją „Paslaptingieji užkulisiai“.

  • Viešoji įstaiga „Teatro ir muzikos idėjos“ Vilniuje organizuoja kūrybines dirbtuves „Teatrinis žaidimas ir pamoka“.

Kviečiame aktyviai dalyvauti, susipažinti su įvairių kultūros institucijų edukacine veikla, aptarti mokymosi netradicinėse erdvėse galimybes ir užmegzti bendradarbiavimo ryšius su kultūros įstaigomis.

Registracija į „Menų dūzgių“ renginius vyksta per tinklalapį „Ugdymo sodas“. Užsiregistravusiems ir renginiuose dalyvavusiems mokytojams bus išduota Ugdymo plėtotės centro pažyma.

Renginių kalendorius (informaciją galima filtruoti pagal miestą, žr. puslapio viršuje)

Kvietimas

Pagalba registruojantis

Asta Rudienė
Ugdymo turinio skyriaus
Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo poskyrio vedėja

 

 
Informacija atnaujinta 2015-03-24 14:29:33
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.