Kviečiame į „Menų dūzgių“ uždarymą

„Menų dūzgės“ – tradiciškai pavasarį šalyje vykstantys kultūros edukacijos renginiai, skirti glaudesniems mokyklos ir kultūros erdvių ryšiams sukurti ir užtikrinti. Įvairios kultūros įstaigos kviečia mokytojus susipažinti su įgyvendinamais edukaciniais projektais ir veiklomis ir jas išbandyti, aplankyti parodas ir koncertus, dalyvauti seminaruose ir kūrybinėse dirbtuvėse, dalytis gerąja patirtimi, pasisemti idėjų, padedančių sukurti įdomų, motyvuojantį, atradimus ir kultūrinę orientaciją skatinantį ugdymo procesą.

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Nacionalinė dailės galerija maloniai kviečia į baigiamąjį renginį – „Menų dūzgių“ uždarymą, kuris vyks 2016 m. balandžio 21 d., ketvirtadienį, Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius).

Renginio tikslas – apibendrinti kultūros edukacijos renginių „Menų dūzgės 2016“, vykusių jau trečią kartą, patirtį, pasidalyti įspūdžiais ir pastebėjimais.

Pradžia – 14.00 val. Dalyvių registracija nuo 13.30 val. 

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis adresu http://tinyurl.com/menai21

Dalyvių registracija vyks iki balandžio 20 d.

Išsamesnė informacija tel. tel. (8 5) 210 9826, el. p. zydre.jautakyte@upc.smm.lt arba (8 5) 277 9881 el. p. meile.ceponiene@upc.smm.lt

Meilė Čeponienė
Ugdymo turinio įgyvendinimo ir
organizavimo skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2016-04-11 14:24:53
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.