„European Schoolnet Akademija“ kviečia į nuotolinius mokymus

Pasibaigus vasaros atostogoms „European Schoolnet Akademija“ vėl kviečia mokytis kartu su tūkstančiais Europos mokytojų. Netrukus prasidės šie nuotoliniai mokymai:

  • Atverkime mokyklas STEM profesijoms. Šių naujųjų kursų tikslas – informuoti, mokyti ir suteikti galimybes mokyklų vadovams ir karjeros specialistams aprūpinti mokyklas ir adaptuoti jose įrankius, padėsiančius supažindinti mokinius nuo ankstyvojo amžiaus su STEM profesijomis. Mokymuose dalyviai sužinos, kaip atpažinti ketinimus rinktis STEM profesijas, nustatyti svarbiausius STEM gebėjimus, atkreipti dėmesį į lyčių stereotipus, kaip bendradarbiauti mokykloje konsultuojant apie STEM profesijas, kaip organizuoti STEM renginius ir pan. Mokymai prasideda rugsėjo 25 d. Registruotis galima čia.
  • Mūsų trapi planeta. Šiuose 4 dalių mokymuose, bus aiškinama, kaip mokyti kosmoso ir astronomijos temų, supažindinama su tema „Mūsų trapi planeta“ ir būdais, kaip efektyviai naudoti „Erdvės suvokimo“ (angl. – Space Awareness) projekto produktus ugdymo procese. Mokymuose bus nagrinėjami kosmoso įvairovės klausimai, pateikiamos rekomendacijos ir ištekliai, padedantys mokiniams paaiškinti apie kosmoso tyrinėjimams reikalingas profesijas. Šie nuotoliniai mokymai sudaryti taip, kad juose gali dalyvauti bet kurių dalykų mokytojai, besidomintys astronomija, bet neturėję galimybių sužinoti daugiau apie tai arba žinantys labai mažai ir todėl nesijaučiantys patogiai bendraudami ir perteikdami savo mokiniams informaciją apie mūsų planetą. Mokymai prasideda spalio 2 d. Registruotis galima čia.
  • Mokymas ir mokymasis bendradarbiaujant. Mokymuose ekspertai ir kolegos patars ir pateiks konkrečių pasiūlymų, kaip organizuoti mokymą ir mokymąsi bendradarbiaujant jūsų klasėse. Jūs galėsite peržiūrėti gerosios patirties vaizdo įrašų, gausite pagalbinės medžiagos. Be to, jūs turėsite galimybę prisijungti prie Europos mokytojų praktikų bendruomenės bendraminčių, dirbančių kartu, siekiančių, kad mokymas ir mokymasis bendradarbiaujant taptų realus klasėse. Mokymai prasideda rugsėjo 25 d. Registruotis galima čia.
Aušra Gutauskaitė,
Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė
 
Informacija atnaujinta 2017-09-08 15:43:11