Nauja galimybė patraukliai ugdyti mokinių mokesčių ir finansinį raštingumą

TAXEDU – tai Europos Sąjungos projektas, kurio tikslas – šviesti jaunuosius Europos piliečius įvairiais mokesčių klausimais. Interneto svetainėje pateikiama informacija, pritaikyta trims amžiaus grupėms: vaikams, paaugliams ir jaunimui. Čia yra animaciniai filmukai apie robotą 2QT, kuris labai domisi mokesčiais, žaidimas „Taxlandia“ sudaro galimybes susipažinti su biudžetavimu, o žaidėjas gali pasijusti ministro pirmininko vaidmenyje. Žaidimą galima žaisti internete arba parsisiųsti į išmanųjį telefoną. Tiek filmukai, tiek ir žaidimas yra lietuvių kalba.

Svetainėje rasime informacijos apie daugelį mokesčių, jų atsiradimą ir teikiamą naudą.

Kviečiame kūrybiškai ir metodiškai pritaikyti TAXEDU teikiamas galimybes ugdant mokinių mokesčių ir finansinį raštingumą.

Plačiau apie svetainę tiesioginių vaizdo transliacijų įraše „Mokinių mokesčių raštingumo ugdymui – interneto svetainė TAXEDU“

Albina Vilimienė
Ugdymo turinio skyriaus
Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio vedėja

 

 
Informacija atnaujinta 2019-06-10 15:41:43
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.