Dar galite suspėti užsiregistruoti! CERN vasaros renginiai

2018 m. liepos 1–21 d. CERN į kasmetinę (vykdomą nuo 1998 m.) tarptautinę mokytojų programą kviečia viso pasaulio fizikos mokytojus, norinčius atnaujinti savo žinias apie dalelių fiziką, daugiau sužinoti apie ugdymui skirtus išteklius, susipažinti ir bendradarbiauti su skirtingų tautybių mokytojais. Dalyviai klausysis paskaitų, lankysis CERN objektuose, dalyvaus praktiniuose seminaruose, diskusijose, gaus atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Tris savaites mokytojai dirbs grupėse, ieškodami būdų, kaip dalelių fizikos temas integruoti į ugdymo procesą. Daugiau informacijos ir registracijos anketą rasite čia.

2018 m. rugpjūčio 5–18 d. CERN vyks tarptautinė mokytojų savaitė. Tai dviejų savaičių programa, kurioje gali dalyvauti viso pasaulio mokytojai, norintys atnaujinti savo žinias apie dalelių fiziką ir šios srities technologijas. Dalyviai klausysis paskaitų, lankysis CERN objektuose, dalyvaus praktiniuose seminaruose, diskusijose, gaus atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Dvi savaites mokytojai bendradarbiaus grupėse, aptars dalelių fizikos temų integracijos į ugdymo procesą būdus ir galimybes. Daugiau informacijos ir registracijos anketą rasite čia.

Visi norintieji dalyvauti programose turėtų mokėti anglų kalbą (užsiėmimai vyks šia kalba) ir įsipareigoti dalyvauti visuose užsiėmimuose. Registracija į abi programas vyksta iki sausio 13 d.>

Aušra Gutauskaitė,
Ugdymo turinio skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-01-11 11:01:12