Tęsiasi pasirengimas „Integruoto gamtos mokslų kurso 5–8 klasėms“ programos išbandymui

Rugpjūčio 23–24 d. Ugdymo plėtotės centre įvyko antrosios „Integruoto gamtos mokslų kurso 5–8 klasėms“ programos išbandymo kūrybinės dirbtuvės. Į jas susirinko 48 mokytojai iš 19 išbandyme dalyvaujančių mokyklų.

Išbandymo vadovė Ugdymo plėtotės centro metodininkė Aušra Gutauskaitė dalyvius susipažindino su „Scientix“ projekto teikiamomis galimybėmis. Dr. Paulius Lukas Tamošiūnas su dalyviais nagrinėjo tyrinėjimu grįsto mokymo metodus ir pateikė įdomių užduočių. Išbandymo dalyvė Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos fizikos mokytoja ekspertė Virginija Birenienė kolegoms pristatė savo parengtą ilgalaikį planą ir veiklų aprašymus, pasidalijo įvairių vertinimo metodų ir interaktyvių programėlių taikymo patirtimi. Mokytojai tobulino ilgalaikius planus ir rengė veiklų planus. Rugpjūčio 24 d. mokytojai apsilankė Lietuvos hidrometeorologijos tarnyboje – sužinojo, kaip rengiamos orų prognozės, kodėl jos gana dažnai keičiasi, pamatė šiuolaikinę tarnybos įrangą.

Mokytojai išsiskirstė sutarę bendradarbiauti ir nusiteikę įtraukti mokinius į aktyvų mokymąsi tyrinėjant.

Ona Vaščenkienė
Ugdymo turinio skyriaus metodininkė

     

Šioje interneto svetainėje aprašytas renginys buvo finansuotas Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „H2020“, „European Schoolnet“ koordinuojamo projekto „Scientix 3“ (paramos sutarties Nr. 730009), lėšomis. Naujienos turinys atspindi tik renginio organizatorių požiūrį ir neatspindi Europos Komisijos (EK) ar „European Schoolnet“ (EUN) nuomonės. Nei EK, nei EUN neatsako už jokį galimą čia pateiktos informacijos panaudojimą.

 

 
Informacija atnaujinta 2017-09-19 16:24:48