„Integruoto gamtos mokslų kurso programos 5–8 klasėms“ išbandymo komandų susitikimas

Sausio 2–3 d. vyko dar vienas „Integruoto gamtos mokslų kurso programos 5–8 klasėms“ išbandymo komandų susitikimas, kuriame mokytojai ir mokyklų vadovai kartu su Švietimo ir mokslo ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro specialistais aptarė išbandymo eigą ir dalijosi patirtimi.

Seminaro tikslas – išsiaiškinti, kaip turi būti kuriamas kokybiškas gamtamokslinis ugdymo turinys siekiant pagerinti mokinių pasiekimus.

Seminaro dalyvius sveikino Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis. Jis priminė „Scientix“ projekto galimybes, patarė naudotis ir Europos mokytojų patirtimi. ŠMM Strateginių programų skyriaus vedėjo pavaduotoja dr. Rita Dukynaitė su seminaro dalyviais nagrinėjo problemų sprendimo bendradarbiaujant gebėjimų ugdymą, atsižvelgdami į OECD PISA 2015 tyrimo rezultatus, LEU Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos katedros docentė dr. Ramutė Bruzgelevičienė padėjo mokytojams rasti diferencijavimo, individualizavimo ir personalizavimo sąsajų su mokinių pasiekimais, o VU docentė, JT EEK darnaus vystymosi švietimo ekspertė dr. Laima Galkutė su mokytojais aptarė kūrybiškumo plėtotę per gamtamokslinį ugdymą.

Aušra Gutauskaitė,
Ugdymo turinio skyriaus metodininkė

     

Šioje interneto svetainėje aprašytas renginys buvo finansuotas Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „H2020“, „European Schoolnet“ koordinuojamo projekto „Scientix 3“ (paramos sutarties Nr. 730009), lėšomis. Naujienos turinys atspindi tik renginio organizatorių požiūrį ir neatspindi Europos Komisijos (EK) ar „European Schoolnet“ (EUN) nuomonės. Nei EK, nei EUN neatsako už jokį galimą čia pateiktos informacijos panaudojimą.

 

 
Informacija atnaujinta 2018-01-06 10:46:59