Konferencija „Ateities švietimas ekonomikoje“

Šių dienų švietimo sistema susiduria su skirtingais iššūkiais. Kyla daugybė klausimų: kaip išugdyti XXI a. reikalingų kompetencijų turintį jauną žmogų, kaip paruošti jaunuolį aktyviai įsitraukti į visuomenėje vykstančius procesus, kaip juos įtraukti į darbo rinką bei motyvuoti kurti Lietuvai.

Kasmet Lietuvos Junior Achievement kviečia mokytojus, mokyklų administracijų atstovus bei mokyklų vadovus susitikti metinėje konferencijoje, kurioje dalyviai gilina savo žinias ir dalijasi patirtimi. Šiais metais „Lietuvos Junior Achievement“ švenčia 25-erių metų prasmingų ir sėkmingų darbų sukaktį bei kviečia Jūsų įstaigos bendruomenę į jubiliejinę konferenciją Ateities švietimas ekonomikoje.

Konferencijos programoje numatomos temos:

  • Makroekonomikos apžvalga.
  • Valstybės strategija ekonomikos ir verslumo ugdymo srityje.
  • Inovacijos ir technologinė pažanga. Kokias įžvalgas, tendencijas perduoti ugdant ekonominio raštingumo ir verslumo įgūdžių?
  • Kūno kalba. Kaip geriau pažinti savo mokinius?
Vieta: viešbutis „Gabija“, Vytauto g. 40, Palanga.
Laikas: 2018 m. birželio 20–21 d.
Dalyviai: apie 200 ekonomikos ir verslumo ugdymo mokytojų, kitų dalykų mokytojų, mokyklų vadovų.
Akreditacija: konferencijos programa akredituota Panevėžio rajono švietimo centre, išduodami šio centro kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Maloniai prašome registruotis iki birželio 8 d. (dalyvių skaičius ribotas): goo.gl/mSpXSB.

 

 
Informacija atnaujinta 2018-05-31 09:55:48
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.