Užsienio kalbos ir dalyko integruotas mokymas (angl. CLIL) gabių mokinių ugdymui

2017 m. spalio 11 d. Ugdymo plėtotės centras ir Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazija kviečia į tarptautinę konferenciją „Užsienio kalbos ir dalyko integruotas mokymas (angl. CLIL) gabių mokinių ugdymui“.

Konferencijos tikslas – aptarti integruoto užsienio kalbos ir dalyko mokymo praktiką Lietuvoje ir užsienyje, galimybes, pasidalyti gerąja patirtimi. Pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus doc. dr. Vilma Bijeikienė, Vilma Bačkiūtė, Jolita Norkūnaitė, Marta Fernandez Poch, Patrycja Lampart ir kt.

Konferencija vyks Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijoje (Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno rajonas). Pradžia – 10.00 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių registracija vyks iki spalio 10 d.

Aušra Gutauskaitė,
Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-09-28 10:40:02
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.