Tarptautinė konferencija „Konstrukcionizmas 2018“ kviečia į Mokytojų dieną

Rugpjūčio 21–25 d. Vilniuje vyks jau penktoji tarptautinė konferencija „Konstrukcionizmas 2018“, į kurią atvyks garsūs įvairių šalių mokslininkai, besidomintys ugdymu.

Rugpjūčio 20 d. organizuojama Mokytojų diena. Tai puiki galimybė išgirsti pasaulinio lygmens įžymių švietimo ugdytojų paskaitų, pabendrauti ir padiskutuoti su jais jums rūpimais klausimais. Lygiagrečiai veiks net trylika skirtingų praktinių dirbtuvių!

Praktinės dirbtuvės vyks anglų kalba, tačiau jose talkins ir padės versti mokytojai ir studentai.

Dalyviams bus išduotos pažymos, patvirtinančios dalyvavimą renginyje.

Renginys vyks Vilniaus universitete (Universiteto g. 9, Vilnius), Filosofijos fakultete. Pradžia – 10 val., dalyvių registracija – nuo 9.00 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti Mokytojų dienoje ir registruotis iki liepos 1 d.

Mokytojų dienos dalyvio mokestis – 15 eurų. Į kainą įskaičiuota edukacinė programa, pietūs, dvi kavos pertraukos, pažyma ir medžiagos komplektas. Sumokėti reikia internetu iki liepos 1 d.

Pastaba. Tai yra bendra užsienio dalyvių registracijos į konferenciją forma, tačiau pritaikyta ir Mokytojų dienos dalyvių mokesčiui sumokėti. Iš pradžių bus prašoma sukurti vartotojo paskyrą. Ją sukūrę galėsite užpildyti formą sąskaitai gauti arba tiesioginiam mokėjimui atlikti (pasirinkite „Teachers' Day (August 20): 15 EUR“).

Dėmesio! Registracija į Mokytojų dieną pratęsta iki liepos 10 d. Sumokėti taip pat galima iki liepos 10 d.

Daugiau informacijos suteiks Albina Zdanevičienė,
Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus metodininkė,
tel. (8 5) 277 2191, el. paštu albina.zdaneviciene@upc.smm.lt

Prof. Valentina Dagienė,
dr. Tatjana Jevsikova
Vilniaus universitetas

 

 
Informacija atnaujinta 2018-07-03 09:30:13
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.