Kviečiame registruotis į Nacionalinę ekonomikos mokytojų konferenciją 2019

Jau tapo tradicija, kad prieš pasitinkant naujuosius mokslo metus, Swedbank pakviečia Lietuvos ekonomikos mokytojus į Nacionalinę ekonomikos mokytojų konferenciją. Šiemet konferencija organizuojama rugpjūčio 30 d. (penktadienį) Swedbank (Konstitucijos pr. 20A, Vilnius) patalpose.
Konferencijoje kartu su Jumis aptarsime mokytojo vaidmenį ugdant mokinius. Mums Mokytojas tarsi dirigentas, kuris gelbsti ieškant savo išskirtinumo ir vietos didžiausiame orkestre – visuomenėje. Mokytojas tam, kad skambėtų darna.
Konferencijos metu patarsime ir padėsime pačiam Mokytojui-dirigentui pažinti tiek savo, tiek mokinių emocijas, kūną, asmenybę bei atskleisime, kaip šis pažinimas gali pagelbėti mokytojo darbe.

Kviečiame registruotis.

Konferencijoje pranešimus skaitys:

  • Nerijus Mačiulis, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas,
  • Jūratė Cvilikienė, „Swedbank“ Finansų instituto vadovė,
  • Urtė Neniškytė, neuromokslininkė,
  • Linas Slušnys, vaikų psichiatras

ir kiti pranešėjai.

Albina Vilimienė,
Ugdymo turinio skyriaus
Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio vedėja

 

 
Informacija atnaujinta 2019-06-28 16:05:13
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.