Lietuvai minint 25-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines, mokiniai susipažins su kovų už laisvę istorijomis

2016 metų vasario 15–29 dienomis „Skalvijos“ kino centras tęsia projektą „Mokausi iš kino“: sostinės mokiniai kviečiami žiūrėti lietuviškų filmų ciklo apie XX a. šalies istoriją.

Mokiniams šie filmai suteiks daugiau žinių apie Lietuvos likimą, tėvų ir senelių gyvenimą sudėtingu istoriniu laikotarpiu. Kartu paskatins aktyviau domėtis, bendrauti, nes po seansų vyks susitikimai su kino juostų kūrėjais ar herojais. Susitikimuose dalyvaus filmų režisieriai Jonas Ohmanas, Vytautas V. Landsbergis, grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, tapęs juostos herojumi, ir kiti.

Pedagogams šios veiklos padės paįvairinti mokymo galimybes, išplėsti ugdymo aplinką – istorijos pamokose nagrinėjamus faktus ir pasakojimus mokiniai išvys kino ekrane kaip gyvą istoriją.

Ugdymo plėtotės centro informacija

 

 
Informacija atnaujinta 2016-02-08 13:24:30
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.