Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija kviečia į praktinį seminarą „Lietuvos istorija anglų kalbos pamokose: praeitis ir dabartis“

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija kviečia 7–10 kl. anglų kalbos mokytojus į praktinį seminarą „Lietuvos istorija anglų kalbos pamokose: praeitis ir dabartis“.

Seminaras vyks 2018 m. vasario 19 d. (12–17 val.). Vilniuje, Lietuvos edukologijos universitete, Studentų g. 39, Hemingvėjaus auditorijoje (Nr. 250). Renginio vadovės ir integruotų veiklų autorės – Nida Burneikaitė, Neringa Šakinienė (anglų k. mokytojos) ir Vaiva Urbelionienė (istorijos mokytoja).

Seminaro tikslas – plėtoti anglų kalbos mokytojų gebėjimus integruoti Lietuvos istorijos tematiką į anglų kalbos pamokas; skatinti anglų kalbos ir istorijos mokytojų bendradarbiavimą rengiant integruoto ugdymo veiklas. Seminaro metu mokytojai išbandys praktines užduotis, susijusias su Lietuvos praeities ir dabarties pažinimu anglų kalbos pamokose. Numatomos temos: istoriniai įvykiai, svarbios datos, paveldas, tradicijos, lietuvių kalba ir literatūra, garsūs žmonės ir pan. Seminaro dalyviai aptars, kaip išbandytas užduotis pritaikyti skirtingo amžiaus mokiniams. Užduotys apims įvairius kalbinius gebėjimus, bus naudojamos ugdymui skirtos technologijos.

Daugiau informacijos ir registracija (iki vasario 14 d.) į seminarus www.lakmaonline.lt.

Organizatorių vardu – dr. Eglė Petronienė, Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos prezidentė

Giedrė Čiapienė
Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-02-06 10:55:04