Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA kviečia į tarptautinę konferenciją

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA kviečia į tarptautinę konferenciją „Vertybinis ugdymas mokant anglų kalbos“, kuri vyks 2019 m. spalio 18–19 d. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius.

Konferencijos tikslas – aptarti vertybinio ugdymo ir anglų kalbos gebėjimų ugdymo integracijos galimybes, dirbant su skirtingo amžiaus mokiniais. Konferencijos pranešėjai dalinsis idėjomis ir patirtimi, kaip plėtoti mokinių socialinį ir emocinį intelektą, bendruomenės jauseną, demokratijos suvokimą, teigiamas nuostatas asmenų ir kultūrų įvairovės atžvilgiu.

Konferencijos pranešėjai – Britų tarybos, JAV ambasados, Macmillan, Pearson, National Geographic leidyklų atstovai, Lietuvos aukštojo mokslo ir neformaliojo ugdymo įstaigų atstovai, užsienio šalių specialistai ir Lietuvos mokytojai, dirbantys įvairiose ugdymo pakopose.

Konferencijos pranešimo tezes galima pateikti iki 2019 m. rugsėjo 20 d.

Klausytojų registracija iki 2019 m. rugsėjo 27 d.

Daugiau informacijos ir registracija www.lakmaonline.lt.

Organizatorių vardu – dr. Eglė Petronienė, Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos prezidentė

Giedrė Čiapienė,
Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2019-09-16 11:45:34
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.