Kviečiame pradinio ugdymo pedagogus informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ susipažinti su naujais leidiniais

Siūlome susipažinti su leidiniais: „Patarimai mokytojui: lytiškumo ugdymas ir rengimas šeimai pradinėse klasėse“ ir patarimai tėveliams „Kaip auga ir bręsta Jūsų vaikas“.

„Patarimai mokytojui: lytiškumo ugdymas ir rengimas šeimai pradinėse klasėse“

Metodinė priemonė skirta pradinių klasių mokytojams, įgyvendinantiems Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrąją programą. Leidinyje mokytojai ras patarimų ir pagalbos, kaip pradiniame ugdyme plėtoti ir gilinti šeimos sampratą, kaip padėti vaikui suprasti ir priimti lytinio brendimo pokyčius, kaip kurti draugyste ir meile grįstus tarpusavio santykius, kaip stiprinti savitvardą, ugdyti valią ir, kas itin svarbu, kaip atsispirti aplinkinių spaudimui ir išmokti pasakyti „ne“.

Patarimai tėveliams „Kaip auga ir bręsta Jūsų vaikas“

Knygelė skirta jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėveliams ir globėjams. Tikimės, kad ji padės rasti atsakymus: kas yra lytiškumas, ko mokykloje apie lytiškumą mokosi pradinių klasių mokiniai, koks tėvų vaidmuo ugdant vaiko lytiškumo raišką, kur rasti naudingos informacijos.

Regina Žukienė
Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-02-02 11:35:08
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.