Pradedamas respublikinis konkursas PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija, bendradarbiaudama su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, organizuoja respublikinį integruotą matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursą. Šių metų konkurso tema – „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“.

Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, rasti ir su tekstų rašykle išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas. Konkursas yra skirtas 5–12 klasių mokiniams. Konkurso dalyvių užduotis – sukurti matematinių uždavinių iliustracijas, naudojantis tekstų rašyklėmis („MS Word“, „Open Office Writer“ ir kt.), vien tik iš įvairiausių figūrų.

Konkurso laimėtojai bei juos ruošę mokytojai bus apdovanojami diplomais ir prizais. Visiems dalyvavusiems mokytojams ir mokiniams bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą respublikiniame konkurse.

Svarbiausios datos:

  • nuo gruodžio 1 d. iki vasario 3 d. pateikiami darbai;
  • nuo vasario 4 d. iki vasario 15 d. vertinami darbai;
  • vasario 16 d. skelbiami konkurso nugalėtojai.

Kvietimą dalyvauti konkurse, detalius konkurso nuostatus, ankstesnių metų darbus ir kitos naudingos informacijos galite rasti svetainėje www.superit.lt/konkursas. Iškilus klausimų, rašykite el. paštu konkurso.piesiniai@gmail.com.

Lauksime aktyvaus Jūsų dalyvavimo!

Organizatorių vardu dr. Pavel Stefanovič, Vilniaus Gedimino technikos universiteto lektorius

Giedrė Čiapienė,
Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-11-23 10:19:24