„Keliaujanti paroda“ Ugdymo plėtotės centre

Gruodžio 1-ąją Ugdymo plėtotės centre šventiškai atidaryta nauja paroda – Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokinių kūrybinių darbų „Keliaujanti paroda“!

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos dailės klasių mokiniai, baigdami specializuoto ugdymo krypties dailės ugdymo dalį (pagrindinio ugdymo kartu su dailės ugdymu pirmąją ir antrąją dalis), savarankiškai atlieka kūrybinius darbus laisvai pasirinktomis temomis, technikomis ir raiškos būdais. Geriausiųjų darbų ekspozicija tampa „Keliaujančia paroda“ ir, pradėjusi kelią gimnazijos ekspozicijos erdvėse, tęsia kelionę per Lietuvą.

Kiekvienas gimnazisto darbas liudija apie autoriaus individualybę, charakterio ypatumus, nuspėjamas kūrybines krizes ir išskirtinius gabumus, kuriuos ugdo ši gimnazija. Pristatyti kūrinių atvyko dailės mokytojai Henrikas Mazūras ir Vydmantas Mačiulis ir mokinės Amanda, Kotryna, Dovilė, Andrija ir Austėja. Autorių pasisakymai apie dalyvavimą parodoje:

„Ši patirtis yra mūsų karjeros pradžia. Mums yra garbė, kad mūsų darbus ir mūsų jausmus pamatys šios parodos lankytojai“ – Andrija ir Austėja

„Visų pirma mes džiaugiamės, kad turime tokią galimybę skleisti idėjas savo baigiamųjų darbų pagalba, nes ir lašas jūroje yra svarbus. Ši paroda leido mums atsiskleisti patiems ir parodyti tai, į ką įdėjome gana daug darbo, pastangų ir asmeninių ambicijų“ – Amanda, Dovilė ir Kotryna

Jei lankysitės Ugdymo plėtotės centre, maloniai kviečiame apžiūrėti mokinių kūrinius!

Marija Načaitė
Informacinių technologijų skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-12-01 15:46:54