Projektas „Media (s)kills“ („Medijų įgūdžiai AR medijos žudo“)

Siekdamas pabrėžti medijų ir informacinio raštingumo (MIR) tematikos aktualumą Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose, taip pat įtraukti aukštųjų mokyklų studentus į šios tematikos populiarinimą bei MIR žinomumo didinimą, Ugdymo plėtotės centras inicijuoja projektą „Media (s)kills“ („Medijų įgūdžiai AR medijos žudo“).

Dalyvauti šiame projekte yra pakviestos penkios Lietuvos aukštosios mokyklos, rengiančios su šia tematika susijusius specialistus, t. y. Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilniaus universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno technologijos universitetas ir Klaipėdos universitetas. Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojų ir studentų dalyvavimas projekte yra savanoriškas.

Studentai kreipsis į pasirinktą mokyklą (gali būti studento gimtajame mieste) su siūlymu skaityti joje paskaitą. Paskaitos trukmė gali būti 1 arba 2 akad. val., trukmė bus nustatoma dėstytojo ar studento nuožiūra. Paskaitos formatas bus laisvai pasirenkamas paties studento ir suderintas su mokykla. Dėstytojas, dalyvaujantis projekte, susidomėjusiems šiuo projektu studentams teiks visokeriopą patarimų pobūdžio pagalbą.

Tikimės, kad šis gražus bendradarbiavimas bus puiki darbo su mokyklų bendruomenėmis patirtis ir studentams, ir dėstytojams. Na, o mokyklų bendruomenėms tai bus puiki galimybė susipažinti iš arčiau su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis.

Projekto vykdymas numatomas 2017 m. spalio mėn. – 2019 m. gruodžio mėn.

Rita Baškienė,
Informacinių technologijų skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-10-12 15:19:11