„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Interneto ištekliai STEAM ugdymui: turinys ir įsivertinimas „Go-Lab“ platformoje“

2018 m. vasario 23 d. (penktadienį) 10.00–10.30 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Interneto ištekliai STEAM ugdymui: turinys ir įsivertinimas „Go-Lab“ platformoje“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti pradinių klasių bei STEAM mokytojai, mokyklų administracijų atstovai. Transliacijos tikslas – supažindinti su Europos Komisijos finansuojamu projektu „Go-Lab“. Šis projektas teikia galimybę pradinių klasių ir STEAM mokytojams ir mokiniams išbandyti labai interaktyvią ir tyrinėjimu grindžiamo mokymosi aplinką – joje galima rasti unikalų ir didelį interneto laboratorijų rinkinį (virtualiųjų, nuotolinių ir duomenų rinkinių), kurios gali tapti atskaitos tašku tyrinėjimu grindžiamo mokymo erdvėms kurti.

Transliacijos metu žiūrovams bus pateikta interaktyvių mokymosi ir tyrinėjimo aplinkų pavyzdžių, apžvelgti projekto portalo ištekliai ir galimybės. Mokytojai kviečiami bendradarbiauti, registruotis į Lietuvos „Go-Lab“ mokytojų bendruomenę.

Mokytojai dar prieš laidą kviečiami susipažinti su aplinka, užsiregistruoti (atvėrus nuorodą, reikia pasirinkti lietuvių kalbą) „Go-Lab“ bendruomenėje.

Transliacijoje dalyvaus doc. dr. Romualda Lazauskaitė, Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto mokslo ir plėtros prodekanė, ir Rigonda Skorulskienė, Kauno jėzuitų gimnazijos fizikos mokytoja ekspertė.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Alvidai Lozdienei el. paštu alvida.lozdiene@upc.smm.lt.

Transliaciją bus galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.

Alvida Lozdienė,
Ugdymo turinio kokybės užtikrinimo skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-02-09 09:33:19