„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Tarpukario Lietuva ir partizaninis karas“

„Mokytojo TV“ tęsia vaizdo transliacijų ciklą „Lietuvos istorijos CV – ką turėtų žinoti ir akcentuoti istorijos mokytojai“ ir š. m. gruodžio 12 d. (antradienį) 14.00–14.45 val. kviečia istorijos ir pilietinio ugdymo mokytojus dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Tarpukario Lietuva ir partizaninis karas“.

Transliacijos tikslas – pristatyti Lietuvos universitetų mokslininkų parengtą „Lietuvos istorijos CV“ ir jų susitarimus dėl probleminių Lietuvos istorijos klausimų. Tai penktoji ciklo „Lietuvos istorijos CV – ką turėtų žinoti ir akcentuoti istorijos mokytojai“ transliacija, kurios metu detaliau aptarsime labiausiai išryškėjusius Lietuvos istorijos probleminius klausimus, nagrinėjant tarpukario Lietuvą ir partizaninį karą.

Įvadinėje šio ciklo transliacijoje pristatėme Lietuvos universitetų mokslininkų parengtą „Lietuvos istorijos CV“ ir jų susitarimus dėl probleminių Lietuvos istorijos klausimų, kitose transliacijose pagal chronologiją nagrinėjome Lietuvos istorijos probleminius klausimus („Lietuvos istorijos probleminiai klausimai iki Liublino unijos“, „Lietuvos istorija nuo Liublino unijos iki XVIII a. pabaigos“, „Lietuvos valstybė pasaulio pokyčių aplinkoje XIX a.–XX a. pr.“).

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Nijolei Selvestravičiūtei-Grybovienei el. paštu Nijole.Gryboviene@upc.smm.lt, tel. (8 5) 210 9826.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

Nijolė Selvestravičiūtė-Grybovienė
Ugdymo turinio skyriaus Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-12-07 10:27:13