Naujas iššūkis Lietuvos mokytojams novatoriams

    „Mokytojai novatoriai – tai ugdymo proceso atsinaujinimo ir pažangiosios kaitos variklis“ (Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius).

Švietimo ir mokslo ministerija, skatindama diegti naujoves ugdyme, nuo 2012–2013 mokslo metų planuoja aprūpinti šalies mokyklų penktokus ir jų mokytojus planšetiniais kompiuteriais.

Planšetinių kompiuterių diegimas ugdyme yra iššūkis mokytojams: jiems reikės ne tik patiems išmokti valdyti šiuos įrenginius, bet gebėti surasti tinkamos mokymo medžiagos ir įdomiai ją pateikti mokiniui.

Siekdamas sklandžiai diegti planšetinius kompiuterius mokyklose ir padėti mokytojams Ugdymo plėtotės centras planuoja parengti 30 mobiliųjų įrenginių taikymo ugdymui patarėjų (toliau – patarėjai).

Kviečiame tapti pirmaisiais savanoriais patarėjais, kurie susipažins su įvairių gamintojų planšetiniais kompiuteriais bei jų taikymo ugdymui galimybėmis.

Patarėjai padės mokytojams, dirbantiems su planšetiniais kompiuteriais: konsultuos mokytojus jų darbo vietose, švietimo centruose ar nuotoliniu būdu.

Patarėjų darbą koordinuos Ugdymo plėtotės centras: pasirašys bendradarbiavimo sutartis, nuolat tobulins jų kompetencijas, sukurs ir palaikys patarėjų bendradarbiavimo tinklą, teiks naujausią informaciją, kurią jie galės perteikti švietimo centrams, mokykloms, švietimo bendruomenei.

Atkreipiame dėmesį, kad atrinktiems patarėjams reikėtų turėti savo nešiojamąjį kompiuterį su galimybe prisijungti prie interneto ir kad negalėsime apmokėti kelionės ir apgyvendinimo išlaidų.

Norinčiuosius tapti patarėjais kviečiame iki 2012 metų balandžio 25 dienos užpildyti šią anketą.

REGISTRACIJA BAIGTA

Kartu mes galime daug...

Jei kils klausimų, prašome kreiptis
el. paštu edita.sedereviciute@upc.smm.lt arba telefonu 8 671 36 434

Ugdymo plėtotės centras

 

 
Informacija atnaujinta 2012-04-26 02:00:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.