Vyksta mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjų mokymai

Antrą dieną Ugdymo plėtotės centre vyksta mokytojų, tapsiančių mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjais, mokymai. Tai pirmieji mokymai, kuriuose dalyviai susipažins su įvairių gamintojų planšetiniais kompiuteriais ir jų taikymo mokykloje galimybėmis.

Mokymuose dalyvauja stipriausią motyvaciją išreiškę pedagogai, kurie aiškiai įvardijo savo tikslus ir labiausiai atitiko atrankos kriterijus. Bendradarbiavimo sutartis iš viso pasirašė 30 mokytojų-patarėjų iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Lektoriai Šarūnas Končius (Microsoft Lietuva), Staselė Riškienė (Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla), Danguolė Miliauskienė ir Tomas Jurgutis (Vilniaus Žemynos gimnazija) pristatė mobiliųjų įrenginių įvairovę, naudojimosi jais pagrindus, apžvelgė įrankius mokymo medžiagai kurti ir atsakė į dalyvių klausimus.

Mokymų dalyviai atlieka įvairias užduotis, susipažįsta su planšetinių kompiuterių ypatybėmis, darbo tinkle ir debesų kompiuterijos paslaugų galimybėmis.

UPC direktorius Giedrius Vaidelis pasidžiaugė tokiu mokytojų entuziazmu ir aktyvumu.Jo nuomone, patarėjų ratas turi plėstis, nes inovacijų diegimas lieka aktualus, o kolegų, gebančių padėti ir konsultuoti, nuolat reikės.

Mokymų akimirkos:

Anatolijus Jakimovas

UPC IT skyriaus metodininkas

 

 
Informacija atnaujinta 2012-05-30 02:00:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.