Tęsiami mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjų mokymai

Birželio 25–29 dienomis Palangoje Ugdymo plėtotės centras tęsia mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjų mokymus.

Mokymuose dalyvauja grupė patarėjų, kurie atrinkti iš 249 užpildžiusių anketas pedagogų ir yra pasirašę bendradarbiavimo sutartis su Ugdymo plėtotės centru.

Mokymų dalyviai kurs interaktyvias mokymo priemones, virtualias pamokas naudodami ir nešiojamus, ir planšetinius kompiuterius (Apple kompiuteriai); susipažins su Android operacinę sistemą naudojančiais planšetiniais kompiuteriais; bandys simuliuoti mobilų mokymą; diskutuos apie mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme ateitį bei patarėjų bendruomenės veiklą tinkle. Mokymus ves Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, švietimo ir mokslo ministro patarėjas Albertas Lakštauskas, Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos mokytoja Staselė Riškienė, Švietimo informacinių technologijų centro metodininkė Virginija Navickienė, Samsung kompanijos atstovas Vytautas Dilba, Ugdymo plėtotės centro metodininkai Eglė Vaivadienė ir Irmantas Adomaitis.

Kartu mes galime daug...

Edita Sederevičiūtė
Projekto „Ugdymo turinio naujovių sklaidos modelis“ vadovė
El. paštas edita.sedereviciute@upc.smm.lt

 

 
Informacija atnaujinta 2012-06-26 02:00:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.