Mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjų mokymai Palangoje

Baigėsi birželio 25–29 dienomis Palangoje Ugdymo plėtotės centro organizuoti mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjų mokymai.

Penkių dienų mokymuose patarėjai MacBook kompiuteriais išbandė interaktyvių mokymo priemonių kūrimo programą iBooks Author ir kūrė mokymo priemones, kurias galima naudoti ir planšetiniuose kompiuteriuose iPad. Praktinio darbo metu dalyviai mokėsi naudotis ir mokomajai medžiagai kurti skirtomis Skitch ir Evernote, filmų iMovie bei minčių žemėlapiui kurti naudojama Idea Sketch programomis.

Patarėjams buvo naudinga išbandyti mobiliuosius įrenginius su Android operacine sistema. Jie išmoko susikurti paskyras, parsisiųsti programėles, įvertino jų galimybes, susipažino su Samsung klasės valdymo įrankiu, aptarė lietuvišką skaitmeninį mokymosi turinį planšetiniams kompiuteriams su Android operacine sistema.

Mokymuose buvo pristatyti ir Microsoft produktai švietimui: Mouse Mischief, Interactive Classroom, AutoCollage ir kt.

Refleksijos sesijoje patarėjai džiaugėsi įsilieję į mokytojų novatorių bendruomenę, tikslingai ir kūrybingai išbandę simuliacijos metodą, galėję diskutuoti su kompetentingais lektoriais ir nagrinėti mobiliųjų įrenginių funkcijas.

Patarėjai ir toliau mokysis, savo įžvalgomis ir patirtimi dalysis virtualioje bendradarbiavimo aplinkoje. Mokymai organizuoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamo projekto „Mokymosi krypties pasirinkimo galimybių didinimas 14-19 metų mokiniams, II etapas: gilesnis mokymosi diferencijavimas ir individualizavimas, siekiant ugdymo kokybės, reikalingos šiuolaikiniam darbo pasauliui“  lėšomis.

Kartu mes galime daug...

Edita Sederevičiūtė
Projekto „Ugdymo turinio naujovių sklaidos modelis“ vadovė

 

 
Informacija atnaujinta 2012-07-04 02:00:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.