Lietuvos prancūzų k. dėstytojų ir mokytojų asociacija ir Frankofonijos šalių universitetinis centras (VDU) kviečia į konferenciją „Mokausi šiandien, kad galėčiau mokyti rytoj“

Kviečiame mokyklų prancūzų kalbos ir EMILE klasių mokytojus, universitetų dėstytojus ir visus, besidominčius prancūzų kalbos mokymu, į konferenciją lapkričio 17–18 dienomis. Konferencija vyks Frankofonijos šalių universitetiniame centre prie VDU, Kaune (V. Putvinskio g. 23).

Šiais metais konferencija yra skirta aktyviai plėtrai, todėl programoje numatyta nemažai seminarų, skirtų FLE ir DNL mokytojams. Konferencijoje sveikinimo žodį tars Prancūzų instituto direktorius Jean-Marie Sani, Švietimo ir mokslo ministerijos Pedagogo veiklos skyriaus vyr. specialistė Egidija Nausėdienė, taip pat dalyvaus svečiai iš Latvijos bei Estijos prancūzų kalbos mokytojų asociacijų. Su pastaraisiais bus aptartos trijų Baltijos šalių prancūzų kalbos mokytojų asociacijų bendradarbiavimo galimybės. Konferencijos metu bus puiki proga susipažinti ir su garbingu svečiu iš Prancūzijos Jean-René Bourrel, šiuolaikinės literatūros docentu, puikiu Frankofonijos ir Prancūzijos istorijos žinovu, kuris konferencijos metu mokytojams skaitys teorinę paskaitą ir ves praktinius užsiėmimus.

Daugiau informacijos, dalyvio anketą ir nuorodą į registraciją rasite čia: Registracija konferencijai.

Registracija į praktines dirbtuves: Ateliers.

Roma Sausaitienė
Kvalifikacijos tobulinimo skyrius
Metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2017-11-09 09:01:52