DĖMESIO! Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ vyks Alytuje!

Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ – tai jau antrus metus vykstantis renginys, kuris organizuojamas vis kitame Lietuvos regione. Didžiulio pasisekimo 2017 m. Aukštaitijos regione (Radviliškyje) sulaukusi paroda šiemet kviečia atvykti į Dzūkijos sostinę Alytų.

Mokinių pavasario atostogų metu, balandžio 4–5 dienomis, Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje vyks paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Stendų erdvėje prisistatys įvairios įmonės ir įstaigos, siūlančios edukacinius produktus ir veiklas mokykloms. Parodoje numatoma daugiau kaip 50 nemokamų užsiėmimų klasėse. Pagrindinė šių metų parodos renginių kryptis – ugdymo turinio kaita.

Verslo įmones ir įstaigas kviečiame dalyvauti stendų erdvėje ir pristatyti savo produktus bei paslaugas. Norinčiųjų dalyvauti stendų erdvėje laiškų lauksime iki vasario 15 dienos adresu paroda@upc.smm.lt.

Jau šiandien pasižymėkite balandžio 4–5 d. savo kalendoriuose ir kartu su kolegomis planuokite atvykti į Alytų!

Parodos renginius skelbsime kovo 13 d. svetainėje https://regionine.ugdome.lt/.

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Alytaus miesto savivaldybe ir Alytaus šv. Benedikto gimnazija.

Marija Načaitė
Informacinių technologijų skyriaus metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-03-09 08:37:08
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.