Rugsėjo mėnesio Scientix naujienlaiškis gamtos mokslų mokytojams

Scientix projektas prasidėjo 2009 gruodį, o 2010 m. gegužę pradėjo veikti jo interneto svetainė adresu www.scientix.eu. Tai Europos Komisijos remiamas European Schoolnet projektas. Scientix buvo sukurtas Europos mokytojų gerosios praktikos sklaidai. Scientix yra skirtas mokytojams, tyrėjams, administratoriams, tėvams ir kiekvienam, kuris domisi gamtos mokslais. Kiekvieną mėnesį yra leidžiamas naujienlaiškis, kuriame skelbiamos gamtos mokslų, įvairių projektų, konferencijų naujienos.

Baigėsi vasaros atostogos ir mes išleidome pirmąjį naujienlaiškį. Vasarą mes kaupėme duomenų bazę: jau yra apie 600 įvairių mokymo išteklių, internete mokytojams parengti nauji nuotoliniai Moodle kursai. Tobulinkite STEM (gamtos mokslų, technologijų, ekonomikos, matematikos) mokymą Scientix ištekliais arba nustebinkite savo klasę naujomis veiklomis su Twitter, Animoto ar Modellus.

Mes tikimės, kad puikiai praleidote vasaros atostogas, ir linkime sklandžios naujų mokslo metų pradžios.

Naujienos:

  • Tapkite Nanopinion mokytojų komandos nariu!

Projektas Nanopinion ieško 16 gamtos mokslų ir technologijų mokytojų, kurie padėtų Europos mokykloms ir paaiškintų, kaip mokymą apie nanotechnologijas įtraukti į mokyklos ugdymo planus. Paraiškas reikia pateikti iki 2012 m. spalio 10 dienos.

Plačiau.

  • Nanochannels tęsiamas kaip Naopinion.

Tęsdamas Nanochannels veiklą naujas projektas Nanopinion formuos visuomenės požiūrį į nanotechnologijas ir kvies diskutuoti apie atsakingą jų naudojimą.

Plačiau.

  • Mokymosi visą gyvenimą programa: kvietimas teikti paraiškas 2013 metams.

Europos Komisija paskelbė kvietimą teikti paraiškas 2013 metams. Bendras biudžetas–1276 milijonai eurų. Atskirų paprogramių galutiniai terminai bus 2013 metų pradžioje.

Plačiau.

Projektai:

  • FIS, nuotolinis stebėjimas mokykloje.

FIS projektas skatina siekti, kad mokiniai labiau domėtųsi gamtos mokslais ir inžinerija, kad pamokose intensyviau būtų taikomas nuotolinis stebėjimas.

Plačiau.

  • PHYSFUN: fizika yra įdomi.

PHYSFUN tikslas populiarinti fizikos mokslą ir pristatyti visuomenei šiuolaikinius fizikos tyrimus, pasiekimus ir iššūkius realiose ir interneto parodose.

Plačiau.

  • Digital-earth.eu – (geo-) medijos mokyklose.

Digital-earth.eu tinklas suteiks prieigą prie išteklių, skatinančių naujoves, ir gerosios praktikos naudojant geografijos (geo-) medijas kaip skaitmenines mokymosi aplinkas mokymui ir mokymuisi mokykloje.

Plačiau.

Renginiai:

Aušra Gutauskaitė,
Ugdymo plėtotės centro metodininkė,
tel. (8 5) 2109828,
el.paštas: ausra.gutauskaite@upc.smm.lt

 

 
Informacija atnaujinta 2012-10-12 02:00:00