SDW18 banner

STEM atradimų savaitė

„STEM atradimų savaitė 2018“ yra tarptautinė iniciatyva, kviečianti projektus, organizacijas ir mokyklas Europoje ir pasaulyje atkreipti dėmesį į studijas ir karjerą gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos (angl. STEM) srityse. Šių metų šūkis „Sakyk STEM taip!“ kviečia partnerius pažvelgti plačiau ir remti STEM dalykus mokykloje, bendradarbiauti su kitais suinteresuotais asmenimis šioje srityje.

Norėtumėte būti partneriu?

Dalyvaudami „STEM atradimų savaitėje 2018“ partneriai įsipareigoja:

  • organizuoti ir dalytis informacija apie STEM ugdymo veiklas kaip „STEM atradimų savaitės“ dalį;
  • skatinti trečias šalis remti ir dalyvauti iniciatyvose, organizuojant STEM veiklas, ir dalytis šia informacija apie tai kaip „STEM atradimų savaitės“ dalį;
  • savo internetinėje svetainėje skelbti informaciją, remiančią „STEM atradimų savaitę“, palengvinti informacijos tarp projektų, organizacijų ir mokyklų mainus.

Daugiau informacijos apie registracijos žingsnius rasite šiame dokumente.

Organizuosite STEM veiklas 2018 m. balandį?

Pažymėkite jas šiame žemėlapyje! Dalyviai, organizuodami STEM veiklas 2018 m. balandį, dalyvaus „STEM atradimų savaitės“ konkurse. Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.

„STEM atradimų savaitės“ veiklos (idėjų galite rasti čia)

„STEM atradimų savaitės“ veiklų žemėlapis

Užpildykite veiklos anketą

Daugiau informacijos apie veiklas rasite šiame dokumente.

Aušra Gutauskaitė,
Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus
Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-03-07 10:01:44
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.