Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su inciatyviais mokiniais

Lapkričio 29 d., 10 val. LR Vyriausybėje vyko Ugdymo plėtotės centro koordinuojamo projekto „Pažink valstybę“ veiklų pristatymas. Rugsėjį prasidėjusio projekto metu mokinių ir mokytojų komandos iš šešiasdešimties Lietuvos mokyklų diskutavo apie jiems aktualiausias problemas, išsikėlė galimus sprendimo būdus ir, bendradarbiaudami su atitinkamomis valdžios institucijomis, ėmėsi veiksmų jų įgyvendinimui.

Renginio metu dalies projekte dalyvaujančių mokyklų atstovai pristatė nagrinėtas viešojo valdymo problemas ir jų sprendimo metu kilusius iššūkius, drauge su valdžios atstovais diskutavo, kaip būtų galima dar efektyviau užtikrinti piliečių galimybes įsitraukti į viešąjį valdymą. Su mokiniais susitiko ir į jiems kilusius klausimus atsakė LR Ministras pirminkas Saulius Skvernelis, interaktyvią viktoriną apie šalies valdymą vedė Ministro Pirmininko patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Unė Kaunaitė.

Pirmąją gruodžio savaitę, pasiskirstę pagal nagrinėjamas viešojo valdymo sritis, mokiniai lankysis jų veiklą kuruojančiose ministerijose. Susitikimų su atitinkamų sričių ekspertais metu bus diskutuojama apie projekto metu iškilusius iššūkius, jų sprendimo būdus.

Projekte dalyvauja daugiau nei 1000 mokinių iš 60 šalies mokyklų.

Projektą „Pažink valstybę" įgyvendina Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Valstybės pažinimo centras.

 

 
Informacija atnaujinta 2017-11-29 15:54:53