Mokykla 2013: ieškoti, atrasti, išdrįsti

Naujienos  | Apie projektą  | Registracija  | Partneriai  | Spaudoje  | Kontaktai  | 

Renginių medžiaga  | Galerija  | Vaizdo įrašai


Parodos „Mokytojų kambaryje“ – pokalbiai su kolegomis, švietimo ministru, specialistais

Ar norėtumėte aplankyti mokytojų kambarį, kuriame į jums svarbius klausimus atsakys švietimo ir mokslo ministras, kiti ministerijos specialistai, švietimo ekspertai?

Kiekvienas mokytojas, mokinio tėvas ar mama tai galės padaryti gruodžio 6–8 d., per parodą „Mokykla 2013“, Ugdymo plėtotės centro (toliau – UPC) specialiai įrengtame „Mokytojų kambaryje“. Jame galėsite ne tik sužinoti svarbiausias švietimo naujienas, bet ir aptarti kasdienius rūpesčius, sužinoti artimiausių metų strateginius sprendimus, kurie palies tiek pedagogus, tiek mokinius ir tėvus.

„Tai puiki proga tiesiogiai su mokytojais, mokinių tėvais aptarti jiems rūpimus klausimus. Mes savo ruožtu pristatysim artimiausius darbus, kurie aktualūs mokyklų bendruomenėms, – teigia UPC direktorius Giedrius Vaidelis. – Kiekvienos mokyklos mokytojų kambarys – tai vieta, kurioje mokytojai ilsisi ir rengiasi pamokoms. Mūsų įrengtame „Mokytojų kambaryje“ mokytojai ir tėvai turės galimybę neformaliai, laisvai padiskutuoti apie mokytojo kasdienybę, darbą su švietimo vadovais, ekspertais, kolegomis. Mokytojų kambaryje taip pat vyks pokalbiai lyderystės švietime tema, kuri yra vienas pagrindinių šių metų parodos akcentų, ir kitomis aktualiomis temomis“.

Parodoje mokyklų bendruomenių nariai taip pat galės gauti naujausią informaciją apie ugdymo naujoves, stažuotes, mokymus, dalyvauti įvairių mokymo priemonių pristatymuose ir pasiruošti ne tik kitos dienos, bet ir visų ateinančių metų pamokoms.

Paroda „Mokykla 2013” – trečius metus vykstantis švietimo bendruomenei skirtas renginys, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

Arūnas Malinovskis
Ugdymo plėtotės centras
El. paštas arunas.malinovskis@inbox.lt

 

 
Informacija atnaujinta 2013-10-24 15:49:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.