Mokykla 2013: ieškoti, atrasti, išdrįsti

Naujienos  | Apie projektą  | Registracija  | Partneriai  | Spaudoje  | Kontaktai  | 

Renginių medžiaga  | Galerija  | Vaizdo įrašai


Švietimo vadovų forumas: Kaip kartu pasiekti tai, ko negalime po vieną?

Šių metų parodos „Mokykla“ naujovė – Švietimo vadovų forumas, suteikiantis išskirtinę galimybę mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų vadovams pasikeisti mintimis apie lyderystę ir bendradarbiavimą švietime, pasidalinti gerąja patirtimi ir kasdieniais iššūkiais bei sužinoti, kuo dabar gyvena švietimas pasaulyje.

Forume iš pirmų lūpų išgirsite Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginiuose išryškėjusias svarbiausias lyderystės švietime gaires, ekspertų rekomendacijas ir turėsite galimybę diskutuoti su kolegomis.

Mes tikimės, kad šis renginys padės stiprinti švietimo vadovų bendradarbiavimą ne tik konkrečios mokyklos ar savivaldybės, bet ir nacionaliniu lygmeniu.

Sveikinimo žodį renginyje tars LR švietimo ministras Dainius Pavalkis ir Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis.

Forume sėkmingą švietimo lyderių bendradarbiavimo patirtį pristatys Estijos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas, Talino anglų koledžo (Tallinn English College) direktorius Toomas Kruusimägi.

Įžvalgomis apie švietimo vadovų lyderystę pasidalins Keano (JAV) universiteto profesorius Edward Topar, švietimo konsultantas, daug metų dirbęs su Lietuvos švietimo bendruomene.

Forumą moderuos ugdymo įstaigas konsultuojanti komanda „Ideali Lietuva“, kuri taiko dalyvaujančiosios lyderystės metodą Lietuvos ir užsienio mokyklų bendruomenėms telkti.

Švietimo vadovų forumas įvyks gruodžio 6 d., penktadienį, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ parodos „Mokykla 2013“ pirmąją dieną. Dalyvauti kviečiami ugdymo įstaigų pirmojo ir antrojo lygmens vadovai.

Registracijos anketa.

Daugiau informacijos – el. p. Justina.saje@upc.smm.lt, tel. (8 5)  210 9822

Martyna Bražiūnaitė,
Informacinių technologijų skyriaus viešųjų ryšių specialistė

 

 
Informacija atnaujinta 2013-11-28 14:23:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.