Mokykla 2013: ieškoti, atrasti, išdrįsti

Naujienos  | Apie projektą  | Registracija  | Partneriai  | Spaudoje  | Kontaktai  | 

Renginių medžiaga  | Galerija  | Vaizdo įrašai


Kūrybinių darbų konkursas moksleiviams

Visus Lietuvos mokinius kviečiame dalyvauti kūrybinių darbų konkurse „SkaitMeniniu formatu apie tai, kas įkvepia augti laimingai”. Šis konkursas – parodos „Mokykla 2012“, rengiamos lapkričio 23–25 dienomis LITEXPO, dalis. Konkursą organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Ugdymo plėtotės centras ir Švietimo ir mokslo ministerija.

Supažindiname mokinius su dalyvavimo konkurse tvarka:

  1. Pirmiausia vertėtų labai gerai pagalvoti apie tai, kas džiugina, domina, skatina, išjudina, įkvepia augti; jei planuojamas grupinis darbas, aptarti tai su savo komanda.
  2. Antras žingsnis – paimti fotoaparatus, kameras, diktofonus, o gal tiesiog teptukus bei dažus ir išsakyti savo nuomonę konkurso tema.
  3. Iki 2012 metų spalio 31 dienos į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą reikia atsiųsti užpildytas dalyvio anketas, o iki lapkričio 9 dienos – savo kūrybinius darbus.

Konkurso dalyvių darbus FOTO, VIDEO, GRAFIKA ir/ar AUDIO kategorijose trijose amžiaus grupėse (7–10 metų, 11–14 metų ir 15–19 metų) vertins profesionalių menininkų komisija. Didžiausias dėmesys bus kreipiamas į savitą požiūrį, originalias mintis, įdėtas pastangas ir, žinoma, į tai, kiek kūrybinis darbas atitinka pagrindinę konkurso idėją „Kas įkvepia augti laimingai”.

Kūrybinius darbus pateikę dalyviai, jų pedagogai bus apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais ir kvietimais dalyvauti parodoje „Mokykla 2012“, kuri vyks 2012 metų lapkričio 23–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius), geriausieji – konkurso nugalėtojų diplomais, organizatorių ir rėmėjų prizais, o jų darbai bus eksponuojami parodoje „Mokykla 2012“.

Apdovanojimai bus teikiami 2012 metų lapkričio 24 dieną (šeštadienį) 18.00–19.30 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO 5.1 salėje.

Daugiau informacijos
el. p. jurate.j@lvjc.lt; tel. (8 5) 2054 705

www.lvjc.lt

Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.