Mokykla 2013: ieškoti, atrasti, išdrįsti

Naujienos  | Apie projektą  | Registracija  | Partneriai  | Spaudoje  | Kontaktai  | 

Renginių medžiaga  | Galerija  | Vaizdo įrašai


Paroda „Mokykla 2011“ pranoko visus lūkesčius, tad „Mokykla 2012“ planuojama dar didesnė ir įvairesnė, apimanti ikimokyklinį, pradinį, pagrindinį bei vidurinį ugdymą.

Šių metų parodos MOKYKLA tematika LAIMINGAI AUGTI pasirinkta siekiant pabrėžti tiek nuolatinio vaiko ir mokytojo augimo, tiek jų tarpusavio harmoningų santykių svarbą.

Šiuo tikslu net keliose Litexpo parodų rūmų salėse bus organizuojami naujausių ugdymo metodų pristatymai, kūrybinės dirbtuvės mokiniams bei mokytojams, interaktyvūs įvairių ugdymo priemonių pristatymai, diskusijos, konkursai, susitikimai su įdomiais švietimo bendruomenės veikėjais; dalijamasi užsienio šalių bei Lietuvos mokytojų ir mokinių gerąja patirtimi ir t. t.

Kviečiame susipažinti su parodoje pristatomomis naujovėmis ne tik mokytojus, mokinius ir jų tėvelius, bet ir mokyklos administraciją, savivaldybių švietimo atstovus, kurie labai prisideda tiek prie dvasinės, tiek prie materialinės mokyklų gerovės kūrimo.

Paroda vyks 2012 m. lapkričio 23–25 dienomis. Pirmųjų dviejų dienų renginiai bus skirti mokytojams, mokiniams, mokyklų administracijai bei mokyklų bendruomenėms, o 25 d., sekmadienis, bus skirtas šeimoms.

Parodos MOKYKLA metu Litexpo rūmuose taip pat vyks ir kitos lankytojų mėgstamos parodos, tai: VAIKŲ ŠALIS (kurioje numatoma surengti įdomių edukacinių renginių ikimokyklinukams ir pradinukams bei jų tėveliams) ir JŪSŲ NAMAI.

Parodos MOKYKLA: LAIMINGAI AUGTI dalyviai (verslo įmonės) jau gali registruotis LITEXPO, o lankytojams aktuali informacija bus skelbiama rugsėjo mėnesį adresu http://www.upc.smm.lt/paroda

Jei turite įdomių ir vertingų pasiūlymų, parašykite mums: justina.saje@upc.smm.lt arba paskambinkite tel. (8 5) 210 9831. Dėkojame.

„.. Geriau pasėti vaike gyvenimo sėklas, negu teorijas, ir padėti jam vystytis protiškai, emociškai bei fiziškai.“ M.Montessori

Parodos organizatoriai:
Švietimo ir mokslo ministerija Ugdymo plėtotės centras Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.