Mokykla 2013: ieškoti, atrasti, išdrįsti

Naujienos  | Apie projektą  | Registracija  | Partneriai  | Spaudoje  | Kontaktai  | 

Renginių medžiaga  | Galerija  | Vaizdo įrašai


Baigėsi viena didžiausių metų parodų – „Mokykla 2012“

„Litexpo“ parodų ir kongresų centre sekmadienį baigėsi įspūdinga renginių įvairove ir gausa antroji švietimo paroda „Mokykla 2012“. Tris dienas parodos lankytojai galėjo susipažinti su naujomis mokymo priemonėmis, technologijomis ir švietimo inovacijomis. Lankytojams buvo pristatytas labai platus beveik trijų šimtų renginių spektras: nuo ikimokyklinio ugdymo iki suaugusiųjų švietimo ir neformaliojo ugdymo. Šių metų Parodos siekis buvo atkreipti dėmesį į kūrybiško ir sėkmingo mokymosi svarbą.

Mokytojams, tėvams ir mokiniams buvo pristatomos geriausios Lietuvos ir užsienio mokyklų praktikos, jie lankėsi interaktyviose pamokose, išbandė naujausias mokymo priemones. Vyko daug renginių mokyklų bendruomenėms, mokinių tėvams, šeimoms. Parodos erdvėse vyko diskusijos įvairiais mokytojams ir tėvams aktualiais klausimais: mokytojų, šeimų vaidmenį ugdant vaiką, kūrybiškumo skatinimą, tėvų vaidmenį mokykloje.

Pasak Ugdymo plėtotės centro direktoriaus Giedriaus Vaidelio, paroda „Mokykla“ naujausiomis technologijomis ir įvairove nenusileidžia vienai didžiausių Europoje švietimo technologijų parodai BETT (British Education and Training Technology), kasmet rengiamai Londone.

Parodos diskusijose dalyvavo ir pranešimus skaitė specialistai iš Šveicarijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos, Izraelio, Estijos. 

Surengtame forume „Laimingai augti“ lankytojai buvo skatinami mąstyti, kurti, veikti bei patyrė daug gerų emocijų.

Parodos erdvėse taip pat vyko įvairūs konkursai, žaidimai, akcijos, apdovanojimai.

Be to, parodoje pirmą kartą buvo išbandyta elektroninė registravimosi į edukacinius renginius sistema.

„Litexpo“ statistiniai duomenys rodo, kad per 3 dienas parodose „Mokykla 2012“, „Vaikų šalis“, „Jūsų namai“ apsilankė 20 800 lankytojų. Parodos „Mokykla 2012“ organizatorių duomenimis, registruojamuose edukaciniuose renginiuose iš viso dalyvavo per 6 000 lankytojų, iš jų apie 80 proc. mokytojų.

Edukacinių renginių dalyviai pažymas galės parsisiųsti po gruodžio 3 d. iš UPC svetainės www.upc.smm.lt.

Parodą „Mokykla 2012“ organizavo Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

Anatolijus Jakimovas
UPC IT skyriaus metodininkas

 

 
Informacija atnaujinta 2012-11-27 01:00:00
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Ugdymo plėtotės centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus atnaujinama, tačiau visa informacija išliks aktyvi ir prieinama tol, kol bus perkelta į Nacionalinės švietimo agentūros interneto svetainę www.nsa.smm.lt.