Įvyko paskutinis „Erasmus+“ programos projekto partnerių susitikimas

2018 m. kovo 8–9 d. įvyko paskutinysis projekto „Mokytojų profesinės kompetencijos bendroji sąranga“ („Teachers Professional Competences Common framework“) partnerių susitikimas. Susitikimas įvyko Valjadolido mieste (Ispanija). Jo metu projekto partneriai diskutavo apie projekto rezultatus, veiklos produktus, projekto viešinimą ir tolesnį bendradarbiavimą. Su projekto partneriais susitiko Kastilijos ir Leono regiono švietimo ministras Fernando Rey, papasakojo apie jų regiono švietimo situaciją ir problemas. Kiekvienas projekto partneris pasidalijo, kokią įtaką projekto rezultatai padarė kiekvienai šaliai. 

Projekto partneriai dar kartą susitiks projekto viešinimo konferencijoje, kuri įvyks Santjago de Kompostelos mieste 2018 m. balandžio 27 d. Jos metu bus pristatyti projekto rezultatai Galisijos regiono mokytojams.
Projekto tikslas – palyginti Ispanijos, Portugalijos, Škotijos, Austrijos, Lietuvos mokytojų profesines kompetencijas ir parengti bendrą visoms šalims mokytojų profesinių kompetencijų aprašą. Įgyvendinant projektą, buvo parengta mokytojų kvalifikacijos tobulinimo poreikių vertinimo sistema, dvi nuotolinės mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programos bei vaizdo įrašų rinkinys, iliustruojantis mokytojų profesines kompetencijas.

Projekto įgyvendinimas prasidėjo 2015 m. rugsėjo 1 d. ir tęsiasi 36 mėnesius, iki 2018 metų rugsėjo 1-osios. Ugdymo plėtotės centras šiame projekte dalyvauja kaip vienas iš šešių projekto partnerių. Į projektą įsitraukė ir Škotijos, Ispanijos Kastilijos ir Leono regiono, Austrijos ir Portugalijos šalių institucijos.

Vilma Venta Jankūnė,
Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio metodininkė

 

 
Informacija atnaujinta 2018-03-14 10:34:40